Področne igre v malem nogometu

nogomet1_16nogomet2_16nogomet3_16

V torek, 25.4.2016 je bila OŠ dr. Slavka Gruma organizator področnih iger v malem nogometu. Igre so potekale na Mlinšah, kjer nam je športno društvo odstopilo igrišče in garderobe. Iger so se udeležile tri ekipe: OŠ 27.julij Kamnik, OŠ Litija in OŠ dr. Slavka Gruma Zagorje. Igralo se je po sistemu vsak z vsakim. Ekipa OŠ 27. julij Kamnik je premagala obe ekipi in zasluženo osvojila prvo mesto. Drugo mesto je pripadlo ekipi Oš Litija, tretje pa ekipi OŠ dr. Slavka Gruma Zagorje. Z osvojenim prvim mestom se je ekipa OŠ 27. julij Kamnik uvrstila na polfinalno tekmovanje Slovenije – zahod.
Turnir je potekal v prijateljskem vzdušju, učenci vseh šol so igrali zelo korektno, borbeno, ter brez grobih prekrškov in žaljivih besed. Lepo je bilo gledati tako disciplinirane in borbene učence in morda se prihodnje leto zopet vidimo na Mlinšah.

Športni pedagog: Marjana Bolte-Turk