Srečanje OŠPP Zasavja – Dan druženja, iger, veselja in novih poznanstev

V četrtek, 20. 6., je v Evroparku v Zagorju potekalo 1. srečanje osnovnih šol s prilagojenim programom Zasavja, ki se ga je udeležilo 110 učencev z učitelji in spremljevalci.

V organizaciji OŠ dr. Slavka Gruma Zagorje so mentorice vseh štirih šol (OŠ Tončke Čeč Trbovlje, OŠ Narodnega heroja Rajka Hrastnik, OŠ Litija – Podružnica s prilagojenim programom ter OŠ dr. Slavka Gruma Zagorje) pripravile zanimive in igrive dejavnosti in delavnice za učence: plesno-gibalno, ustvarjalno, igre brez meja ter skupni pohod s postajami z nalogami. Za učence je bil to razigran in zabaven dan pod sloganom »Druženje nas povezuje«, ki je naznanjal sproščenost prihajajočih počitniških dni.

Srečanje je nastalo na pobudo ravnateljic omenjenih šol z željo po sodelovanju in povezovanju, to pa želimo ohranjati, nadgrajevati in poglabljati še v bodoče.