Začetek šolskega leta 2024/2025

Dragi učenci, spoštovani starši – prisrčno pozdravljeni v šolskem letu 2024/2025!

Sproščenost počitniških dogodivščin naj vas popelje v prihajajoče dni,

željo po znanju prebudi,

in ko oživijo šolske klopi,

naj otroška radovednost v vseh nas oživi,

saj le tako se veliko naučimo, si prihodnost lahko lepšo naredimo!

Prvi šolski dan, 2. septembra, učenci pridejo v šolo ob 8. uri. Pouk bo trajal 4 šolske ure (do 11.25 oz. do 12.00). Ta dan bo za učence organizirana malica, kosila ne bo, s seboj naj prinesejo

copate, plastenko oz. steklenico z vodo ter vse ostale šolske potrebščine in rezervna oblačila

(v kolikor jih običajno potrebujejo).

Za učence, ki bodo na šolo prispeli že pred 8. uro, bo zagotovljeno jutranje varstvo, prav tako bo po potrebi organizirano podaljšano bivanje – za tiste, ki bodo ostali še po pouku.

Prevozi s šolskim kombijem bodo potekali podobno kot preteklo šolsko leto oz. boste s strani šoferja ali razrednika obveščeni o morebitnih spremembah.

Dobrodošli – v želji, da bomo tudi letos uspešno premagovali vse izzive, ki jih bo prineslo novo šolsko leto, vas lepo pozdravljamo in vam želimo prijeten preostanek počitnic!

Kolektiv OŠ dr. Slavka Gruma z ravnateljico Tadejo Iskra